Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Po wielu miesiącach prac związanych z remontem zielonogórskiego parku maszyn, ciężki sprzęt opuścił stadion przy ulicy Wrocławskiej. Z tego powodu w piątkowy wieczór przy okazji treningu NovyHotel Falubazu Zielona Góra, prezes klubu spod znaku Myszki Miki dokonał jego oficjalnego otwarcia.

 

Przypomnijmy, że prace na zielonogórskim stadionie były związane z potrzebą zapewnienia ekstraligowych warunków obiektu. Nowy park maszyn zajął miejsce sektoru gości, zatem i tę część stadionu kibice będą mieli do dyspozycji w nowej odsłonie.

Żużel. Wiadro pomyj wylane na Doyle’a. Ten szybko zripostował

– Cieszymy się, parking wygląda świetnie. Szczerze mówiąc, na tych pierwszych projektach, wizualizacjach, to wyglądało, jak wyglądało, ale naprawdę, na żywo robi wrażenie. Cieszę się, że udało się to wszystko zgrać z harmonogramem. Teraz zawodnikom zostało tylko i wyłącznie się ścigać. Pamiętajmy jeszcze o trybunie dla gości, która też wygląda bardzo dobrze. Uważam, że była to pięta Achillesa naszego obiektu. Myślę, że teraz nie będzie już narzekania na warunki. – podsumował dokonane prace Piotr Protasiewicz, dyrektor sportowy Falubazu Zielona Góra w rozmowie z Radiem Zachód.

Żużel. Bartosz Zmarzlik: Kocham motoryzację. Jak przestajesz szukać, to cię nie ma

– Zdecydowanie ten parking wygląda wspaniale. Na pewno będzie dużo bardziej funkcjonalny w tym momencie i samo spędzanie czasu w tym parkingu, przygotowywanie się do każdego kolejnego meczu, biegu będzie dużym komfortem. Trzecia rzecz z kolei to też świetne miejsce. Z tego parkingu będziemy mogli obserwować na bieżąco, co się dzieje. To jest kolejny plus tego miejsca i nie mogę się doczekać pierwszego meczu – dodał Jarosław Hampel.

Na początek sezonu PGE Ekstraligi zawodnicy Falubazu wybiorą się 12 kwietnia do Wrocławia na starcie z Betard Spartą. Z kolei przetestować nowy park maszyn w kolejnym meczu o punkty będą mogli już 21 kwietnia w spotkaniu przeciwko ZOOleszcz GKM-owi Grudziądz.