Stanisław Chomski FOT. JĘDRZEJ ZAWIERUCHA
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Stanisław Chomski po sezonie 2024 nie zamierza odchodzić na trenerską emeryturę! Wiadomo już, że kolejny rok doświadczony szkoleniowiec także spędzi w ebut.pl Stali Gorzów. Władze dziewięciokrotnych mistrzów Polski porozumiały się w tej kwestii z opiekunem Stalowców.

 

Choć od lat mówi się o ostatnich sezonach Stanisława Chomskiego w Gorzowie, to zazwyczaj scenariusz jest podobny. Trener nie chce opuścić ekipy z Gorzowa i decyduje się na przedłużenie umowy. Sam szkoleniowiec wspominał, że bieżący rok może być dla niego tym kończącym karierę. Będziemy go jednak dalej oglądać w boksie żółto-niebieskich.

Żużel. Namówią legendę na jeszcze jeden kontrakt w Stali? „Pracujemy nad tym” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

– Nie wyobrażacie sobie Stali Gorzów bez Stanisława Chomskiego? My też! Zarząd Stali Gorzów uzgodnił porozumienie na mocy, którego co najmniej do końca sezonu 2025 Stanisław Chomski będzie dalej trenował drużynę ebut.pl Stali Gorzów. Nowe porozumienie obejmuje kontrakt trenerski na sezon 2025 – przekazano w komunikacie prasowym gorzowian.

Żużel. Kubera ocenia wejście do GP. „Trochę mnie sponiewierali. Tu nie ma miękkiej gry” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Chomski to prawdziwa legenda gorzowskiego żużla. W barwach Stali ścigał się w latach 70. i zdobywał złote medale DMP. Potem zajął się pracą trenera. Obecnie prowadzi żółto-niebieskich już po raz trzeci. Opiekunem Stali jest nieprzerwanie od sezonu 2015.