Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Platinum Motor Lublin rozpoczyna pierwszy obóz przygotowawczy przed sezonem 2024. Młodsi przedstawiciele Koziołków standardowo udali się najpierw na szlifowanie formy w polskie góry. Kolejnym etapem będzie już klasyczne zgrupowanie rowerowe.

 

 

Lista zawodników, którzy udali się na obóz jest bardzo długa. Podczas rozgrywek w ekstraligowym składzie z pewnością będziemy oglądać Mateusza Cierniaka oraz Bartosza Bańbora. Reszta największych gwiazd mistrzów Polski na razie przygotowuje się indywidualnie.

Poza wspomnianą dwójką w górach przygotowują się również: Dawid Cepielik, Paweł Czaus, Dawid Grzeszczyk, Luke Harrison, Roman Kapustin, Ernests Matjusonoks, Jan Młynarski, Rasmus Pedersen, Michał Psiuk, Jan Rachubik, Dawid Rempała, Karol Szmyd, Mateusz Tudzież, Szymon Wierzchowski, Julian Więckowski i Filip Zaborek. Zgrupowanie potrwa tydzień.

Żużel. Oto żużlowe „dziadki”. Oni są najstarsi w polskich ligach – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Jerzy Kryszak: Zmarzlik to Paganini do kwadratu. Janowski lepszy od Dudy (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)


Integracja najważniejszych zawodników w zespole tradycyjnie już ma się odbyć w Hiszpanii. Żużlowcy Platinum Motoru Lublin w ostatnich latach udawali się do Calpe, gdzie mieli intensywne treningi rowerowe.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz w sezonie 2024 Koziołki odjadą z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz. Starcie przy Hallera 4 zaplanowane jest na 14 kwietnia.