Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Gorąco rozpoczęło się spotkanie Abramczyk Polonii Bydgoszcz z ROW-em Rybnik. Już po pierwszym biegu sędzia zdecydował się na pokazanie żółtej kartki. Otrzymał ją niedawny nabytek Rekinów – Matej Zagar.

 

Słoweniec w końcu dobrze wszedł w mecz. W pierwszym biegu starcia z bydgoszczanami imponował prędkością i pewnie zwyciężył. Zaraz po biegu celebrował zwycięstwo i pokazał gest „nasłuchiwania” gwizdów. Sędzia Andrzej Kraskiewicz uznał to za niewłaściwe zachowanie i ukarał zawodnika żółtą kartką.

Taka decyzja arbitra rozwścieczyła doświadczonego zawodnika. Ostre i niecenzuralne słowa padły w boksie Zagara. Żużlowca musiał uspokajać Krzysztof Mrozek.

Dodajmy, że po czterech biegach to bydgoszczanie lepiej spisują się w rywalizacji. Na tablicy wyników po pierwszej serii widnieje rezultat 15:9.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Dariusz Śledź: Toruń jest mocniejszy niż przed rokiem. Jesteśmy świadomi mocy, którą dysponujemy – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Rufin Sokołowski: Atmosfera wokół żużla w Lesznie jest słaba (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)