Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W czwartkowe popołudnie poznaliśmy nazwiska kolejnych zawodników, którzy ubogacą 35. edycję Kryterium Asów. Organizatorzy nie zwalniają tempa i dorzucili do obsady dwóch kolejnych żużlowców startujących w cyklu Grand Prix. W Bydgoszczy pojadą Jason Doyle oraz Dominik Kubera.

 

Znamy już zatem większość obsady turnieju, który otworzy sezon przy Sportowej. W ostatnich komunikatach informowano, że na obiekcie Abramczyk Polonii mają zagościć Bartosz Zmarzlik, Artiom Łaguta, Kai Huckenbeck, Patryk Dudek, Krzysztof Buczkowski, Jarosław Hampel, Wiktor Przyjemski, Szymon Woźniak.

Żużel. PZM zdecydował w sprawie zawodników Kolejarza! Trzech żużlowców bez klubu – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Złoty Kask nie zmienia gospodarza! Znów czeka nas wielkie ściganie? – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Kubera zna już smak podium w Kryterium Asów. W zeszłym roku lepszy od niego okazał się tylko Artiom Łaguta. Zawodnik Platinum Motoru pokazał formę na początku sezonu i zdobył 11 punktów. W biegu dodatkowym wygrał z Szymonem Woźniakiem oraz Kacprem Woryną.


Turniej odbędzie się 24 marca.