Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zbliżamy się do końca prezentacji zawodników, którzy wystąpią w 35. edycji Kryterium Asów. Wiadomo już, że w bydgoskim turnieju zobaczymy Macieja Janowskiego. W stawce nie zabraknie kolejnego z bydgoszczan – Tima Soerensena.

 

Kolejne ogłoszenia sprawiają, że kibice mogą się coraz bardziej niecierpliwić przed inauguracją zmagań w Bydgoszczy. W obsadzie jest już kilka wielkich gwiazd jak Bartosz Zmarzlik, Artiom Łaguta, Jason Doyle czy Patryk Dudek. Teraz wiadomo już, że na Sportową przyjedzie kolejny żużlowiec z polskiej czołówki – Maciej Janowski.

Żużel. Prezydent zapowiada zmiany na Olimpijskim. Chodzi o słynną wieżę – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Braterski duet szlifuje formę na Teneryfie. Kibice mocno na nich liczą – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Okazję do pokazania się bydgoskim kibicom będzie miał także jeden z nowych nabytków Abramczyk Polonii. Tim Soerensen, który przechodzi do bydgoszczan ze Startu Gniezno, jest kolejnym uczestnikiem imprezy.

Przypomnijmy, że ubiegłoroczne zmagania zwyciężył Artiom Łaguta. Na podium stanęli również Dominik Kubera oraz Szymon Woźniak. Zmagania zaplanowane są na 24 marca, na godz. 16.

Lista startowa Kryterium Asów 2024 (niepełna):

Bartosz Zmarzlik

Artem Laguta

Kai Huckenbeck

Patryk Dudek

Krzysztof Buczkowski

Jarosław Hampel

Wiktor Przyjemski

Szymon Woźniak

Dominik Kubera

Jason Doyle

Andreas Lyager

Andzejs Lebedevs

Maciej Janowski

Tim Sørensen