Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Patrick Hansen przechodzi intensywną rehabilitację po sierpniowym wypadku, który wstrząsnął środowiskiem żużlowym. Duńczyk w meczu Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – ROW Rybnik zaliczył fatalne zderzenie z bandą, po którym przechodził z operację kręgosłupa, a kibice modlili się o jego powrót do zdrowia. Teraz pochwalił się kolejnymi postępami w rehabilitacji.

 

Duńczyk pochwalił się nagraniem, na którym wrócił na dwa kółka – choć na razie na rower, nie motocykl – i przejechał kilkanaście metrów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Patrick Hansen (@phracing124)

– Z każdym dniem wygląda to coraz lepiej. Znacznie sprawniejsza jest moja kostka. Teraz mogę stać na obu nogach i znacznie łatwiej chodzi mi się przy balkoniku czy o kulach. Chodzę w miarę normalnie. Ważne jest też to, że mogę robić więcej ćwiczeń i ten proces rehabilitacji przyspieszać. Czuję, że teraz to idzie coraz szybciej do przodu. Brakuje mi czasem trochę równowagi, ale mocno pracuję. Do pełnego zrostu jeszcze trochę zostało, więc trenuję w ortezie, jednak idzie to w dobrym kierunku – mówił Hansen około dwóch tygodni temu.

Patrick, trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia i na tor!