Foto: Wilki Krosno
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zespół pierwszoligowych Cellfast Wilków urasta do miana lidera, jeśli chodzi o zasięgi marketingowe. Ostatnio bowiem o ekipie ze stadionu przy Legionów piszą nawet w odległej Kanadzie. Tak daleko o żużlu w Krośnie w historii podkarpackiego klubu jeszcze nie pisano.

Wszystko oczywiście za sprawą jednego z ostatnich sponsorów zespołu – firmy Fishing Canada. Właśnie o zaangażowaniu w polski żużel Polaka mieszkającego w Kanadzie pisał ostatnio, ukazujący się w Toronto, tygodnik polonijny „Wiadomości”. Siłą rzeczy w artykule nie zabrakło wzmianek o zespole z Krosna.

– Na pewno jest to miłe, że pośród wielu bieżących polonijnych tematów został dostrzeżony żużel. Niezmiernie mnie to cieszy ponieważ Krosno i żużel to moja wielka miłość. Można żartobliwie stwierdzić, że w końcu Kanada usłyszała o Krośnie. Tak całkiem poważne, to nie jest zasługa mojego wsparcia, ale tego jak profesjonalnie działa obecnie klub w Krośnie pod przewodnictwem Pana Grzegorza Leśniaka. Bez profesjonalizmu klubu nie byłoby mojego wsparcia a co za tym idzie takich artykułów jak ten – mówi nam Pan Rafał, właściciel firmy.