Foto: Tomasz Przybylski // GESS.PL
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Coraz więcej klubów prezentuje swoje plany sparingowe przed sezonem 2024. Intensywny okres przed startem rozgrywek będą mieli w ebut.pl Stali Gorzów. Podopieczni Stanisława Chomskiego odjadą trzy dwumecze.

 

Ekipy z Leszna, Grudziądza oraz Wrocławia będą rywalami gorzowian w testmeczach. Takich wyborów żółto-niebieskich należało się spodziewać, bo z żadną z tych drużyn Stal nie będzie się mierzyć na początku sezonu. Kluby zazwyczaj unikają takich pojedynków, aby przypadkiem nie pomóc rywalowi w znalezieniu odpowiednich ustawień na swój obiekt.

Cykl sparingów dziewięciokrotnych mistrzów Polski rozpocznie się 26 marca meczem z Fogo Unią. 7 kwietnia, czyli tydzień przed pierwszym mecze z KS Apatorem Toruń, Stalowcy zmierzą się z wrocławianami. Warto dodać, że przed sezonem ma zostać odjechany również Memoriał im. Edwarda Jancarza. W nim również powinniśmy zobaczyć wielu przedstawicieli gorzowskiej ekipy.

Ważna informacja dla kibiców jest taka, że ci, którzy mają zakupione karnety będą mogli wejść na sparingi za darmo. O cenach dla fanów bez takich wejściówek gorzowianie będą informować w osobnym komunikacie.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Był pierwszym obcokrajowcem w Kolejarzu. Do Opola sprowadził go Spychała – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Pawlicki wiedział, że to Woffinden ma zostać w Sparcie. „Najbliższy był mi Falubaz” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)