Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Jason Doyle nie wystąpi w pierwszym meczu Ipswich Witches w tym sezonie. Jak poinformowała oficjalna strona brytyjskich rozgrywek przyczyną nieobecności Australijczyka są powody osobiste. W ten sposób zdecydowanie spada siła rażenia gospodarzy czwartkowego spotkania, bowiem mistrz świata z 2017 roku w poprzednim roku był drugim najskuteczniejszym zawodnikiem ligi. W czwartkowym meczu zastąpi go Scott Nicholls.

 

Brytyjczyk pomaga „łatać” skład już drugiej drużynie w tym sezonie. Wcześniej podpisał umowę z Birmingham Brummies. Tam zastąpił kontuzjowanego Piotra Pawlickiego i poradził sobie bardzo dobrze, bowiem zdobył 11 punktów i bonus. Teraz wystąpi jako gość w Ipswich Witches. W składzie wicemistrzów Wielkiej Brytanii pojedzie za jednego z liderów Jasona Doyle’a.

Australijczyk nie pojawił się także na środowym dniu medialnym, a teraz stało się jasne, że nie pojedzie także w lidze. Jak przekazała oficjalna strona Premiership mistrz świata nie wystąpi z powodów osobistych.

Początek meczu Ipswich Witches – Belle Vue Aces o godzinie 20:30.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Hit KLŻ w telewizji! Ligowe ściganie w Polsce rozpocznie starcie w Pile – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Woffinden mówi o powrocie do Anglii, głodzie i tym, że chce wygrać wszystko – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Profesjonalista pełną gębą, który zmienił toruński żużel. 58. urodziny wielkiej legendy Apatora – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)