Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Fani klubów z najniższego szczebla rozgrywkowego w końcu doczekali się rozkładu jazdy na otwierającą kolejkę zmagań. W ostatni weekend marca czekają nas trzy spotkania. Ligowe ściganie w Polsce otworzy mecz Enea Polonii Piła z Kolejarzem Opole.

 

Podczas przerwy między sezonami w Krajowej Lidze Żużlowej działo się naprawdę sporo. Ze zmagań wycofać musiał się klub z Rawicza, a dużo nie brakowało, że podobny los spotkałby faworyta z Tarnowa. Ostatecznie jednak w terminarzu na pierwsze kolejki widnieje siedem drużyn.

Żużel. Woffinden mówi o powrocie do Anglii, głodzie i tym, że chce wygrać wszystko – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Profesjonalista pełną gębą, który zmienił toruński żużel. 58. urodziny wielkiej legendy Apatora – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

W Wielką Sobotę, o godz. 15, pilanie zmierzą się z opolanami. Dzień później natomiast rozegrane zostaną dwa spotkania. Ultrapur Start Gniezno, o godz. 16.30, stoczy pojedynek z Unią Tarnów i ten mecz będzie transmitowany na antenie Canal+. Kolejkę zakończy starcie drużyn zagranicznych, a więc Trans MF Landshut Devils z Optibet Lokomotivem Daugavpils. Ten mecz rozpocznie się o 19.

Pauzować będzie z kolei Speedway Kraków. Spragnieni żużla fani w Grodzie Kraka też nie będą musieli długo czekać na pierwszy ryk motocykli w tym roku. 1 kwietnia zostanie rozegrany bowiem Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa.