fot. Instagram Gleba Czugunowa
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Świeżo upieczony zawodnik Arged Malesy Ostrów, Gleb Czugunow, od dawna pokazuje fanom, że nie ogranicza się tylko do ścigania na żużlu. Kilka razy dał się poznać jako całkiem niezły piosenkarz, czego efektem była płyta „SLWRD”. W październiku otworzył natomiast… SPA dla psów i kotów!

 

24-latka, ze względu na różnorodne zainteresowania i pasje można nazwać „człowiekiem orkiestrą”. Oprócz jazdy na motocyklu i tworzenia piosenek, opiekuję się także czworonożnymi przyjaciółmi. Rzadko rozstaje się on ze swoim psem, co można zaobserwować w mediach społecznościowych zawodnika.

Zamiłowanie do zwierząt przełożyło się na otwarcie lokalu, w którym można zadbać o swoich ulubieńców. We Wrocławiu powstał nowy fryzjer dla zwierząt. Mowa o Pet Spa&Store Wroclaw otwartym 12 października.


Co ciekawe, pomocną dłoń w promowaniu nowego „biznesu” kolegi z toru wyciągnął Artiom Łaguta. Na swoim profilu na instagramie poinformował o 10% zniżki wraz z kodem promocyjnym z hasłem „L222”. Konto wrocławskiego salonu dla zwierząt od października zgromadziło ponad 350 obserwujących. Czy „biznes” Gleba Czugunowa podbije wrocławski rynek? To będzie można zweryfikować za jakiś czas.

Żużlowca w przyszłym sezonie czeka szereg nowych, sportowych wyzwań. Jak przyznawał w rozmowie z naszym portalem jest bardzo zmotywowany na starty w Arged Malesie. Zawodnik chce szybko wrócić do PGE Ekstraligi i znów ścigać się z najlepszymi. Posezonowy wywiad przeczytasz TUTAJ.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Najciekawsza bitwa o PGE Ekstraligę od lat? Prezes Polonii zapowiada świetny sezon – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Widziane zza Odry. O standardach i zwyczajach (FELIETON) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Rohan Tungate: Czułem, że nie będę już potrzebny w Falubazie. Do Rybnika nie poszedłem dla pieniędzy (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)