Żużel. Cały czas może liczyć na wsparcie kibiców! Kapitan poprawi swoje wyniki?

Paweł Przedpełski. fot. Wojciech Strecker/accredito - materiały prasowe KS Apator Toruń
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zupełnie inaczej początek sezonu wyobrażał sobie Paweł Przedpełski. Wychowanek Apatora Toruń w dwóch pierwszych meczach zdobył łącznie zaledwie 5 punktów i 2 bonusy przez co na ten moment jest najsłabszym zawodnikiem w swojej drużynie pod względem średniej biegopunktowej. Mimo tego kibice w Toruniu okazali mu wsparcie pokazując, że wciąż jest ważnym zawodnikiem swojego klubu.

 

Po słabszym występie w Gorzowie Wielkopolskim na Przedpełskiego spadła duża fala hejtu w internecie. Wiele osób mimo tego, że to dopiero inaugurująca kolejka zaczęło dywagować o tym czy nie ściągnąć na jego miejsce innego zawodnika. Klub jednak poprzez media społecznościowe zdementował jakiekolwiek plotki i okazał wsparcie dla kapitana.

Żużel. Lwy podejmują Spartę. Arcyważny mecz na W69 (ZAPOWIEDŹ)

Podczas piątkowego meczu na Motoarenie kibice Apatora postanowili podnieść na duchu wychowanka i wielokrotnie przed, w trakcie i po meczu skandowali jego imię i nazwisko. Paweł w tym meczu zdołał uzbierać 4 punkty i 2 bonusy co nie jest z pewnością szczytem jego ambicji, aczkolwiek w swoim ostatnim biegu pokazał, że wciąż potrafi się ścigać pokonując z Patrykiem Dudkiem parę Smektała-Zengota. Po zakończonym spotkaniu gdy zawodnicy szli podziękować kibicom padło z trybun wiele ciepłych słów w stronę Przedpełskiego co spowodowało uśmiech na jego twarzy.

Żużel. Z nim Anioły mają moc! Lampart wrócił w kapitalnym stylu i ocenił swoją dyspozycję

Najbliższe mecze wydają się bardzo ciężkie dla drużyny z Torunia. W najbliższy piątek czeka ich wyjazd do Lublina, gdzie zmierzą się z aktualnym mistrzem Polski, a tydzień później na Motoarenę przyjedzie wicemistrz Polski z Wrocławia.

CZYTAJ TAKŻE

Żużel. Hit kolejki w Krośnie! Mecz do jednej bramki w Ostrowie? (ZAPOWIEDŹ)

Żużel. Stanisław Chomski zabrał głos po meczu w Lublinie! „Muszę w tych chłopaków wlać otuchę i nadzieję”