Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

2023 rok jest pełen sukcesów dla Wiktora Przyjemskiego. Kolejny kapitalny sezon w 1. Lidze Żużlowej zaowocował mianem najskuteczniejszego żużlowca rozgrywek i transferem do ekipy mistrza kraju. Pod koniec roku 18-latek pochwalił się następnym sukcesem. Zdał on bowiem egzamin na prawo jazdy.

 

W minionym sezonie znalezienie sposobu na Wiktora Przyjemskiego było prawdziwą sztuką. Junior z każdym kolejnym meczem potwierdzał, że rozwija się w znakomitym tempie, a tor w Bydgoszczy zna już jak własną kieszeń. Wraz z Przemysławem Pawlickim zdominował rozgrywki, co potwierdza lista klasyfikacyjna 1. Ligi Żużlowej. Ostatecznie to junior dobił do rezultatu 2,5 i widnieje na samym szczecie klasyfikacji najlepszych pierwszoligowców.

Kończący się rok był dla Przyjemskiego ważny również na polu prywatnym. Bydgoszczanin wszedł w dorosłość 23 maja, choć podkreślał, że bardzo hucznie urodzin nie będzie świętował. Jak przyznawał w urodzinowej rozmowie z naszym portalem, w jego marzeniach nic się nie zmieniło. Wszystko podporządkowuje on temu, aby zostać mistrzem świata.

Teraz do listy sukcesów z 2023 roku świeżo upieczony zawodnik Platinum Motoru Lublin może sobie dopisać zdany egzamin na prawo jazdy. Junior jeszcze przed końcem roku odebrał dokument i można go będzie spotkać na polskich drogach.


CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Mateusz Cierniak: Za 2-3 lata chciałbym pukać do GP. Wiktor może liczyć na pomoc (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. W Gnieźnie znów pojadą po finał? Analiza składu Ultrapur Startu – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)