Apator świętował na Motoarenie | fot. Róża Koźlikowska - @FotRose
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

eWinner Apator Toruń przedstawił plany na mecze sparingowe. Kibiców Aniołów szczególnie powinna ucieszyć wiadomość o tym, że torunianie zmierzą się przed sezonem z odwiecznym rywalem – Abramczyk Polonią Bydgoszcz.

Według wstępnych planów, eWinner Apator ma odjechać przed rozgrywkami sześć spotkań. Najpierw, w dniach 17-18 marca, torunianie sprawdzą się u siebie i na wyjeździe na tle Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski. 20 i 21 marca rywalem podopiecznych Tomasza Bajerskiego będzie z kolei Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Serię sparingów torunian zakończą natomiast starcia z ekstraligową Moje Bermudy Stalą Gorzów. Apator zmierzy się z wicemistrzami Polski 23 i 30 marca.

Meczem, na który kibice czterokrotnych zwycięzców Drużynowych Mistrzów Polski z pewnością czekają najbardziej jest pojedynek z Abramczyk Polonią. Ze względu na to, że kluby znajdują się na innych szczeblach rozgrywkowych, mecz sparingowy to jedyna okazja, aby zobaczyć pojedynek odwiecznych rywali. Przypomnijmy, że w 2020 roku torunianie i bydgoszczanie spotkali się w lidze po raz pierwszy od siedmiu lat. W obu spotkaniach lepsi okazywali się zawodnicy z Grodu Kopernika.