Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wiktor Lampart poinformował w swoich mediach społecznościowych, że nie weźmie udziału w dzisiejszym meczu, w którym ebut.pl Stal Gorzów podejmuje KS Apator Toruń. Decyzja ta jest pokłosiem upadku, który 22-latek zaliczył w sparingu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz.

 

Przypomnijmy, że do wypadku Lamparta doszło w biegu 7. test meczu. Kai Huckenbeck jechał na pewnym prowadzeniu i na pierwszym łuku czwartego okrążenia nie opanował motocykla. Po chwili motocykl odbił się od bandy i uderzył w Wiktora Lamparta.

Ostatecznie wypadek okazał się na tyle groźny, że zawodnik Apatora doznał kontuzji nogi, która dyskwalifikuje go z dzisiejszego pierwszego spotkania w PGE Ekstralidze.

– Niestety po drugim upadku na sparingu w Bydgoszczy, nie pojadę w dzisiejszym meczu z Gorzowem z powodu urazu prawej nogi. Zawodnik z drużyny przeciwnej, który jechał przede mną wywrócił się, a jego motor nagle wyleciał na środek toru i nie miałem możliwości ominięcia go. Robię wszystko, żeby jak najszybciej wrócić do pełni sił. Trzymajcie kciuki razem ze mną za chłopaków – napisał Lampart w mediach społecznościowych.