fot. FB/ Red Bull Motorsport
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Red Bull słynie z bardzo ciekawych akcji marketingowych. W tym roku austriacki koncern zdecydował się połączyć światy ice speedwaya i Formuły 1. Na specjalnym nagraniu na lodowej tafli pojawili się Frank Zorn i Max Verstappen.

 

Zorn należy do grona najbardziej znanych przedstawicieli ze świata icespeedwaya. Austriak jest jednym z niewielu zawodników, którzy na arenie międzynarodowej byli w stanie postawić się rosyjskiej dominacji. Na jego koncie są m.in. trzy medale indywidualnych mistrzostw świata w icespeedwayu (2 srebrne i 1 brązowy), a także niezwykle cenne złoto indywidualnych mistrzostw Europy wywalczone w Sanoku.

Verstappena żadnej osobie, która interesuje się sportem nie trzeba przedstawiać. Holender jest jednym z najlepszych kierowców młodego pokolenia i w tym roku udowodnił swoje ogromne umiejętności. W jednym z najlepszych sezonów w historii królowej motorsportu 24-latek zdołał pokonać Lewisa Hamiltona i sięgnąć po mistrzowski tytuł.

Holender i Austriak mieli okazję do spotkania podczas nagrywania materiałów dla Red Bulla. Szczególnie imponująco wygląda przejazd bolidu po lodowej tafli. Pojazd Verstappena oczywiście został wyposażony w specjalne opony, które umożliwiają bezpieczniejszą jazdę.

Na oficjalnych profilach Red Bulla można już znaleźć kilka nagrań i zdjęć z tego wydarzenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Red Bull Racing (@redbullracing)