Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Rozpoczął się grudzień, a my oficjalnie otwieramy Żużlową Paczkę 2023. Na naszych licytacjach pojawiło się już sporo fantastycznych żużlowych gadżetów, a w tym udział w podcaście „Mówi się Żużel”. Jak zwykle całość środków trafi na cele charytatywne. W tym roku pomagamy Fundacji Bogusława Nowaka oraz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJACH ŻUŻLOWEJ PACZKI 2023 – KLIKNIJ W TEKST I PRZEJDŹ DO STRONY Z AUKCJAMI

 

Na czym polega żużlowa paczka? W gruncie rzeczy jest to proste przedsięwzięcie. My zbieramy od przedstawicieli czarnego sportu gadżety, a Wy je licytujecie. Całość środków zostanie przeznaczona na dwa wyżej wspomniane cele. Liczymy, że tym razem również wspólnie zrobimy dobry uczynek przed Świętami Bożego Narodzenia.

W tym roku lista aukcji jest naprawdę konkretna. Na stronie pojawiły się już udział w programie „Mówi się Żużel” prowadzonym przez Jacka Dreczkę, miejsce na kevlarze Andrzeja Lebiediewa, koszulki Emila Sajfutdinowa, Patricka Hansena czy Andersa Thomsena, a także gadżety od Szymona Woźniaka, Adriana Gały czy Wiktora Jasińskiego.

KLIKNIJ W TEKST LUB ZDJĘCIE POWYŻEJ, ŻEBY LICYTOWAĆ UDZIAŁ W PODCAŚCIE MÓWI SIĘ ŻUŻEL

– Cieszę się, że ja oraz podcast przeze mnie prowadzony możemy włączyć się do tej szlachetnej akcji. Wylicytować będzie można aktywne 5-7 minutowe uczestnictwo w programie w obecności żużlowego gościa. Będzie to możliwie telefonicznie lub, jeśli ktoś będzie miał taką wolę, zapraszam do studia. Zapraszam już teraz do licytacji – mówi Jacek Dreczka.

Ideą naszego portalu, oprócz tworzenia treści żużlowych, zawsze było niesienie pomocy. Stąd m.in. już niemal tradycyjne wydarzenie, a więc „Żużlowa Paczka”. W tym roku zdecydowaliśmy się podzielić zebrane środki na dwie Fundacje. Mowa o Fundacji Bogusława Nowaka oraz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że akcja pomoże też naszej fundacji. Liczy się każdy grosz, aby nasza fundacja mogła funkcjonować i spełniać swoje zadanie. Z całego serca dziękuję wszystkim zaangażowanym w to dzieło – mówi Bogusław Nowak.

– Nie ukrywamy, że mamy wielu podopiecznych, którzy potrzebują pomocy. Każde wsparcie jest zatem mile widziane. Szczególnie w okresie świątecznym, gdy mówimy o spojrzeniu na drugiego człowieka. Zachęcam do wspierania akcji i naszej fundacji, bo te pieniądze, które uda się zebrać, zostaną przeznaczone na dalsze wsparcie jak największej liczby najmłodszych pacjentów onkologicznych. Każda złotówka może być krokiem do czyjegoś zdrowia i życia – mówi Rafał Różewicz, specjalista ds. komunikacji Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

KLIKNIJ W TEKST LUB ZDJĘCIE POWYŻEJ, BY LICYTOWAĆ MIEJSCE NA KEVLARZE ANDRZEJA LEBIEDIEWA

Dodajmy, że warto cały czas śledzić naszą stronę na Allegro. W kolejnych dniach dokładane będą następne atrakcyjne gadżety przesyłane nam przez przedstawicieli środowiska żużlowego. Jeśli Wy chcecie przekazać coś na licytację piszcie na: [email protected]

WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJACH ŻUŻLOWEJ PACZKI 2023 – KLIKNIJ W TEKST I PRZEJDŹ DO STRONY Z AUKCJAMI