Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Piątek nie zaczął się dobrze dla fanów Fogo Unii Leszno. Byki przekazały informację o kontuzji jednego z najbardziej utalentowanych zawodników swojej szkółki, Kacpra Manii. Niestety nie obyło się bez złamań.

 

Marzec to dla wielu przedstawicieli czarnego sportu czas intensywnych treningów na crossie. Przed wyjazdem na tor żużlowy zawodnicy często właśnie tak utrzymują kontakt z motocyklem. Niestety dla Manii trening zakończył się urazem.

Żużel. Czwartkowe mecze i nowy kontrakt telewizyjny. Prezes Żurawi ocenia zmiany – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Rune Holta w nowej roli! Czy to oznacza koniec kariery? – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Wiadomo już, że żużlowiec ma złamane ramię. – Młody zawodnik natychmiast trafił pod opiekę lekarzy naszego partnera, Guardian Clinic z Konina. Życzymy Kacprowi szybkiego powrotu do zdrowia – napisano w komunikacie Fogo Unii.


Mania to jeden z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia. Fani już z wypiekami na twarzach oczekują jego debiutu w rozgrywkach ligowych. Będzie to możliwe w sezonie 2025, gdy zawodnik skończy 16 lat. Do tej pory na jego koncie jest m.in. czwarte miejsce w SGP 3 2023.