Szymon Woźniak Foto: Tomasz Przybylski // GESS.PL
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Anders Thomsen, Martin Vaculik oraz Szymon Woźniak – ta trójka w obecnym sezonie prowadzi lokomotywę o nazwie „Stal Gorzów”. Wydaje się, że nic się w tej kwestii nie zmieni i w przyszłym roku, bowiem po Słowaku na przedłużenie kontraktu zdecydował się krajowy lider gorzowian. Szymon Woźniak zostanie w Stali aż do końca sezonu 2025.

 

Po odejściu Bartosza Zmarzlika to właśnie na tę trójkę spadła odpowiedzialność za ciągnięcie wyniku. Do tego momentu każdy z nich wywiązuje się ze swojej roli znakomicie, toteż nic dziwnego, że inne kluby również chętnie widziałyby tych zawodników w swoich składach. Działacze Stali działają jednak bardzo szybko i po Vaculiku, oficjalnie ogłosili pozostanie Woźniaka na dwa kolejne sezony.

Przypomnijmy, że 30-latek dołączył do gorzowskiej Stali przed sezonem 2018. W tym roku legitymuje się średnią ponad 2,1 punktu na wyścig i jest jednym z liderów Stali. Dobre występy sprawiły, że wychowanek Polonii Bydgoszcz ma spore szanse na występ w tegorocznym Drużynowym Pucharze Świata.