fot. Instagram Bartosza Zmarzlika
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W niedzielne popołudnie Bartosz Zmarzlik pochwalił się radosną nowiną. Niedługo przed startem kolejnego sezonu na świat przyszło drugie dziecko czterokrotnego mistrza świata. 

 

Ostatni czas jest dla Zmarzlika pełen sukcesów zarówno na płaszczyźnie sportowej, jak i prywatnej. 28-latek zdobywa kolejne tytuły najlepszego żużlowca globu, wypracował sobie również pozycję jednego z najbardziej docenianych sportowców w kraju.

W marcu 2021 roku na świat przyszedł jego syn Antoś. W listopadzie 2022 roku Zmarzlik wziął ślub z Sandrą Grochowską, a dziś para może cieszyć się z drugiego maleństwa. – Hejka już jestem z Mamusią i Tatusiem. Mamusia Sandra Zmarzlik była bardzo dzielna. Pozdrawiamy – napisał w mediach społecznościowych.

Żużel. Mroźny klimat, zabytkowy samochód i korona na dachu! Tak wyglądało wesele Zmarzlika – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Zawodnik nie pochwalił się jeszcze czy Antoś będzie miał siostrzyczkę czy braciszka. Nie zdradził również jak na imię będzie miało jego drugie dziecko. Pewne jest natomiast to, że polski mistrz zyskał kolejną motywację do wygrywania trofeów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartosz Zmarzlik #95 (@zmarzlik95)