Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski kontynuuje przedstawianie zawodników, którzy będą ścigali się dla zespołu w sezonie 2024. Jako czwarty został zaprezentowany Tobiasz Musielak. To drugi żużlowiec z formacji seniorskiej na kolejne zmagania.

 

Ostrowianie rozpoczęli prezentację przyszłorocznego zespołu od prawdziwych bomb. Klub uciął wszelkie spekulacje i na specjalnej konferencji poinformował, że z klubem nie rozstają się wartościowi juniorzy – Jakub Krawczyk oraz Sebastian Szostak, a także ceniony szkoleniowiec – Mariusz Staszewski.

Potem przyszedł czas na pierwszego seniora, czyli Frederika Jakobsena ściągniętego z ZOOleszcz GKM-u Grudziądz. Dziś z kolei ostrowianie zaprezentowali Tobiasza Musielaka. 30-latek był w tegorocznych rozgrywkach najskuteczniejszym zawodnikiem ostrowian. Wykręcił średnią 1,944 punktu na bieg.

Warto dodać, że z klubem na przyszłoroczne zmagania łączeni są także Chris Holder, Gleb Czugunow oraz Wiktor Jasiński. Ostrowianie otwarcie mówią, że w sezonie 2024 chcą się liczyć w walce o awans do PGE Ekstraligi.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Sparta chce dokonać niemal możliwego. Muszą powtórzyć… wyczyn Motoru! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Australijskim duetem zaatakują Ekstraligę? Szykuje się mocny skład Rekinów – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)