Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Żarnovica w ostatnich latach staje się coraz popularniejszym torem na treningi przedsezonowe. Zawodnicy często właśnie w tej miejscowości sprawdzają się przed rozpoczęciem jazdy na torach w Polsce. Już jutro rozpocznie się tam wyjątkowy obóz zorganizowany przez firmę 3P Logistics.

 

Pomoc sponsorów w czarnym sporcie ma coraz szerszy zakres. Nie ogranicza się ona tylko do pomocy finansowej czy sprzętowej w zamian za reklamę. Ostatnio jesteśmy świadkami kolejnych nowatorskich pomysłów, a za taki można uznać zorganizowanie zgrupowania dla zawodników wspieranych przez daną firmę.

Żużel. Pomaga nie tylko żużlowcom. Paw Kristensen o pasji do życia i wspieraniu speedwaya (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Pracują ze Zmarzlikiem, Dudkiem czy Vaculikiem. Pomagają żużlowcom dobrze się prezentować (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Paw Kristensen z firmy 3P Logistics postanowił zorganizować obóz dla zawodników, którzy są w jego „stajni”. Zawodnicy zjadą się już w poniedziałek do Żarnovicy i tam do środy będą uczestniczyli w sesjach treningowych.

Na torze nie zabraknie mistrzów świata. Nicki Pedersen będzie kręcił treningowe kółka, a Greg Hancock zajmie się doradzaniem Luke’owi Beckerowi. Poza nimi w Słowacji zjawią się Martin Vaculik, Rasmus Jensen, Nicolai Klindt, Jan Kvech, Rene Bach, Claus Vissing oraz Rune Thorst.


Warto zaznaczyć, że na treningi wstęp wolny mają kibice. Dla fanów będzie to z pewnością duża gratka zobaczyć kilku czołowych zawodników i mistrzów świata.