Kenneth Hansen/ fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

„Jaskółki” poinformowały o przedłużeniu kontraktu z Kennethem Hansenem. W tym sezonie Duńczyk wystąpił w 8 meczach i zanotował średnią 1,58 punktu na mecz. 

 

Przed tym sezonem Hansen trafił do Tarnowa z Rzeszowa. Okazał się to dobry ruch, bowiem 34-latek zanotował kilka udanych występów. Zdobył 10 punktów w Poznaniu czy 11 „oczek” w Rzeszowie. Oprócz solidnej postawy na torze Duńczyk dał dużo dobrego swojej drużynie także poza torem. Zarekomendował sprowadzenie do Unii Williama Drejera, który okazał się wzmocnieniem formacji juniorskiej.

Tak o przedłużeniu umowy z Kennethem Hansenem na klubowej stronie mówił Przewodniczący Rady Nadzorczej Daniel Bałut: Bardzo się cieszę że Kenneth Hansen będzie w przyszłym sezonie reprezentować barwy naszego klubu. Jestem pewien, że jego postawa na torze oraz dobry duch wnoszony do drużyny pozwoli nam osiągać najwyższe cele, a kluczowym niewątpliwie będzie zwycięstwo ligi

 

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Naprawa oświetlenia w Zielonej Górze po sezonie. Ma być też odwodnienie i nowy park maszyn – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Daniel Kaczmarek celuje w pierwszą ligę. „Chciałbym rozwijać się sportowo” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

POLECAMY:

Żużel. Lektura na lato. Żużlowe rozmowy i opowieści – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)