Emil Sajfutdinow. fot. Sławomir Kowalski/media klubowe eWinner Apatora
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Emil Sajfutdinow jest niewątpliwym liderem Apatora Toruń. To on w zeszłym sezonie, mimo długiej przerwy spowodowanej zawieszeniem, był bohaterem drużyny. Dziś kibice drużyny mogą być w wybitnym nastroju, bowiem zawodnik ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zostaje w klubie także na sezon 2025.

 

Kontrakt Emila w For Nature Solutions KS Apatorze Toruń na sezon 2024 był pewny już od dawna. Wiele klubów także było chętnych na zakontraktowanie tego zawodnika. Dziś Rosjanin z polskim paszportem ogłosił w mediach społecznościowych, że będzie „Aniołem” także w 2025 roku.

– Wielu z Was tego się spodziewało, a dla wielu będzie to niespodzianka. Po rozmowach z osobami zarządzającymi klubem zdecydowałem się na występy w żółto-niebiesko-białych barwach także w sezonie 2025 – ogłosił zawodnik pochodzący z Saławatu.

To niewątpliwie świetna wiadomość dla władz Apatora jak i kibiców, gdyż Sajfutdinow jest jednym z najskuteczniejszych zawodników w lidze. Jego średnia biegopunktowa była druga najlepszą w PGE Ekstralidze, zaraz po czterokrotnym mistrzu świata, Bartoszu Zmarzliku.