Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Od pewnego czasu wiadomo już było, że ebut.pl Stal Gorzów szykuje na ten sezon pewną rewolucję, jeśli chodzi o wygląd kombinezonów. Wczoraj wieczorem Stalowcy oficjalnie zaprezentowali nowy wzór kevlarów za pomocą mediów społecznościowych. Zgodnie z zapowiedziami, różnią się one znacznie od tych, które znaliśmy do tej pory. 

 

Przypomnijmy, że zawodnicy Stali przez lata występowali w żółto-niebieskich barwach. Kolory te nawiązywały do herbu gorzowian. W tym sezonie postawiono jednak na zmiany. Nowy wzór kombinezonów zdominował kolor niebieski. W centralnej części kevlarów znajdują się z kolei herb oraz loga sponsorów o jasnobrązowo-miedzianej barwie.

Żużel. Czy Unia Tarnów to przetrwa? Problemy finansowe spółki Grupa Azoty dosięgnęły inne dyscypliny!

Żużel. Jak radzili sobie najskuteczniejsi żużlowcy 1. ligi w PGE Ekstralidze?

– Odważny cel na sezon 2024 i zaskakująco odważny kevlar! Centralna ekspozycja herbu. Wyjątkowo czytelny w nowoczesnym designie. Dopracowany w każdym detalu! Jakość godna celu… – przekazała Stal Gorzów na swoim profilu na Facebooku.

Pierwszy mecz w sezonie 2024 Stal rozegra u siebie z KS Apatorem Toruń. Spotkanie zaplanowane zostało na dzień 14 kwietnia.