Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze odwołane mecze w tegorocznym sezonie. Po udanej inauguracji, niestety do skutku nie dojdą dwa sobotnie starcia w Metalkas 2. Ekstralidze. Organizatorzy zdecydowali się na przełożenie starć w Łodzi oraz Rybniku.

 

Sobotnie mecze zapowiadały się bardzo ciekawie. Najpierw o istotne punkty miały rywalizować ekipy z Poznania i Łodzi, które poległy w swoich pierwszych starciach. Później na torze mieli się pojawić rybniczanie oraz rzeszowianie, a zatem ekipy mające po otwarciu po dwa oczka.

Żużel. Zmiany u mistrzów Polski. Nowa nazwa stadionu „Koziołków” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Baron zmierzy się z Unią na Motoarenie. Stal jedzie na teren Zmarzlika (ZAPOWIEDŹ) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Dziś wiemy już, że na te pojedynki trzeba będzie poczekać. W ostatnich dniach pogoda wygląda zupełnie inaczej niż na początku kwietnia. Ekstraliga Żużlowa postanowiła odwołać dwa starcia z uwagi na obecny stan toru i prognozy pogody.


Co ważne, możliwe, że w ten weekend zostaną rozegrane dwa pozostałe starcia w Metalkas 2. Ekstralidze. Niedzielne starcia mają się odbyć w Krośnie oraz Ostrowie Wielkopolskim. Oba zespoły posiadają plandeki i otrzymały nakaz rozłożenia ich na swoich torach.