Emil Sajfutdinow. fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zespół Ipswich Witches nie ustaje w kontraktowaniu zawodników. Tym razem Wiedźmy ogłosiły pozostanie w ekipie jednej ze swoich czołowych postaci, czyli Emila Sajfutdinowa. Rosjanin z polskim paszportem przekonuje, że nie zastanawiał się długo nad przedłużeniem kontraktu.

 

Przypomnijmy, że Sajfutdinow zdołał wraz ze swoją angielską drużyną dotrzeć do finału rozgrywek Premiership. W niej Wiedźmy po zaciętym dwumeczu ostatecznie uległy drużynie Sheffield Tigers. Sajfutdinow był jednak bardzo zadowolony z sezonu i postanowił pozostać w lidze angielskiej dłużej.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że ponownie mogę być częścią zespołu. Podobał mi się ten rok. Mam nadzieję, że przyszły będzie jeszcze lepszy. Już zacząłem przygotowywać się do kolejnego sezonu. To była łatwa decyzja. Powiedziałem, że chcę zostać i zdobyć więcej doświadczenia w przyszłym roku – przyznał Sajfutdinow na łamach ipswichwitches.co.

Wraz z medalistą mistrzostw świata w zespole Wiedźm w przyszłym roku pojadą m. in. Jason Doyle, Keynan Rew, Adam Ellis i Danny King.