Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Organizatorzy podjęli już decyzję o tym, którzy z zawodników pojadą z „dzikimi kartami” w turniejach Grand Prix i SGP 2 w Danii. Trudno mówić o zaskoczeniu. Stawkę w Vojens uzupełnią Rasmus Jensen oraz Jesper Knudsen.

 

30-latek odjeżdża kolejny świetny sezon w 1. Lidze Żużlowej. Po przenosinach z Zdunek Wybrzeża Gdańsk kapitalnie spisuje się w barwach Enea Falubazu Zielona Góra. Na tę chwilę jest czwartym najlepszym żużlowcem całej ligi

Dla Duńczyka zawody w Vojens mogą być bardzo istotne nie tylko z uwagi na pokazanie się przed własną publicznością. Wciąż trwają bowiem dyskusje na temat tego czy zielonogórzanie powinni na niego postawić po ewentualnym awansie do PGE Ekstraligi. Jeśli, podobnie jak w Drużynowym Pucharze Świata, Jensen pokaże swoje umiejętności, to z pewnością przybliży się do składu na kolejny rok.

Rezerwowymi w turnieju zaplanowanym na 16 września będą natomiast Mads Hansen oraz Benjamin Basso. Szansę występu w SGP 2 dostał z kolei Jesper Knudsen. Rola rezerwowych przypadła natomiast Williamowi Drejerowi oraz Bastianowi Pedersenowi.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Tym będzie się kierował Przyjemski? Rozwój Cierniaka mocnym argumentem Motoru – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Wiadro pomyj się wylało! Gała zaatakował klub i trenera, PSŻ nie chce kopać leżącego – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)