Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nicki Pedersen to jedna z największych ikon sportu żużlowego. 46-letni Duńczyk doczekał się w tym roku serialu o samym sobie, który wyemitowano na platformie Canal+ Online. Trzykrotny mistrz świata w najbliższym czasie wyda również książkę.

 

Nicki Pedersen to żużlowiec o twardym charakterze, który zawsze mówi wprost, co myśli. Żużlowiec postanowił przelać swoje myśli na papier i we współpracy z Poulem Ferdinandem wyda książkę, która będzie nosić tytuł „Knallertkongen – życie bez hamulców”. Jej premiera ukaże się 7 marca 2024 roku. Wydawca udostępnił już próbkę tego, co znajdzie się w książce.

– Nicki Pedersen pakuje swoją walizkę i stawia ją na środku pokoju hotelowego. Jest gotowa na wypadek, gdyby coś dzisiaj poszło nie tak. Zwykły upadek z łatwością potrafi zmiażdżyć skórę i kości. Dziś jest jednak inaczej. Nicki jest gotów stawić czoła jego największemu rywalowi. „Mam dość tego małego głupka. Dziś się to skończy. Nieważne, za jaką cenę” – mówi do siebie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „KNALLERT KONGEN ET LIV UDEN BREMSER NICKI PEDERSEN OG POUL POULFERDINAND FERDINAND People's”

– Knallertkongen to historia Nicki’ego Pedersena. Duńskiego mistrza świata na żużlu, który swoją brutalnością, silną wolą oraz urokiem stał się jedną z największych gwiazd sportu w swoim kraju. Poznajcie bliżej człowieka, który szczerze i samokrytycznie opowiada o konfliktowym wychowaniu oraz ostrej rywalizacji z braćmi na stacji benzynowej w Brenderup. Pedersen jest gotowy poświęcić wszystko, by osiągnąć sukces. Ta mentalność dała mu niezwykle dramatyczną karierę oraz luksusowe życie w Monako czy Dubaju. Przypłacił to jednak wieloma upadkami, które kończyły się oparzeniami czy ponad 30 złamanymi kośćmi. W motocyklach żużlowych nie ma hamulców, nie ma ich również w życiu Nicki’ego – tak książkę zapowiada wydawca.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Co dalej z żużlem w Rawiczu? Wciąż tli się nadzieja

Żużel. Niemal dwa lata temu spłonął jego warsztat. W tym roku stracił sponsora