Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wczoraj żużlowiec ROW-u Rybnik Patrick Hansen obchodził swoje urodziny. Z tej okazji śląscy kibice postanowili zrobić niespodziankę kapitanowi swojej drużyny. Tłumnie zgromadzeni fani uczcili święto Hansena i odśpiewali tradycyjne „sto lat”.

 

Przypomnijmy, że Patrick Hansen w tym sezonie uległ bardzo poważnemu wypadkowi, po którym musiał przejść operacje odbarczenia rdzenia kręgowego oraz złamanej kostki. Po opuszczeniu szpitala udał się na rehabilitację, która ma pomóc mu w powrocie do pełni sprawności i kontynuowania kariery żużlowej.

Pomimo kontuzji Hansen bardzo mocno wspierał swoją drużynę, która dotarła do finału 1. ligi. Od kiedy opuścił szpital regularnie pojawiał się na rybnickim stadionie i stale dawał znać o swojej obecności kibicom, którzy, widząc jego zaangażowanie i oddanie drużynie, postanowili odwdzięczyć się swojemu kapitanowi.

W wieczór, gdy Hansen świętował wspólnie z rodziną swoje urodziny, fani ROW-u zebrali się w dużej grupie i także uczcili rocznicę swojego ulubieńca. Na filmie zamieszczonym przez Hansena w jego mediach społecznościowych widać, jak kibice śpiewają mu „sto lat” i inne przyśpiewki. Całe spotkanie z Duńczykiem zostało okraszone oprawą złożoną z klubowych barw i świec dymnych oraz symbolicznym pokazem fajerwerków.