Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Trwają zgrupowania wielu klubów PGE Ekstraligi. Na Majorce przebywa obecnie Platinum Motor Lublin. Koziołki w mediach społecznościowych pokazują, że zawodnicy uczestniczą w szeregu różnych aktywności. Jedną z nich była analiza pamiętnego meczu z sezonu 2023.

 

Rezultat ubiegłorocznego spotkania ZOOleszcz GKM Grudziądz – Platinum Motor Lublin był jedną z największych niespodzianek sezonu. Ekipa z Hallera 4 przystępowała do meczu w sporym kryzysie i była skazywana na pożarcie. Mecz przyjął jednak nieoczekiwany obrót. Gołębie wygrały pewnie, odrabiając straty z pierwszego spotkania i inkasując punkt bonusowy.

Żużel. Motor na obozie. Obejrzeli mecz hiszpańskiej La Ligi – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Zmarzlik wyprzedził Obajtka! Żużlowi przedstawiciele wysoko na liście Forbesa – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Szokujące wieści. Unii grozi wycofanie z rozgrywek?! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

W kolejnej części rozgrywek takie wpadki Koziołkom już się nie zdarzały. Motor rósł z meczu na mecz i w play-offach był drużyną nie do pokonania. Po finałowej rywalizacji z mocno dotkniętą kontuzjami Betard Spartą Wrocław, Koziołki sięgnęły po drugie mistrzostwo z rzędu.

Przy układaniu terminarza zdecydowano, że lubelski zespół wróci na źle kojarzący się teren już na początku zmagań. Pojedynek GKM-u z Motorem zaplanowany jest na inauguracyjną rundę. Platinum Motor już pochwalił się szykowaniem do tego spotkania. Wczoraj podopieczni Jacka Ziółkowskiego i Macieja Kuciapy ponownie obejrzeli i przeanalizowali to wstydliwe spotkanie.

Czy ekipa z Grudziądza znów utrze nosa mistrzom Polski? Odpowiedź na to pytanie poznamy 14 kwietnia. W rozmowie z naszym portalem po publikacji terminarza menedżer Koziołków wspominał, że spodziewa się ciężkiej przeprawy na otwarcie, ale jego zespół jest bardzo głodny rewanżu.