Adam Ellis, fot. Facebook Ipswich Witches
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W związku z odwołaniem meczu w Sheffield będziemy mogli obserwować dzisiaj zaledwie jeden mecz w ramach Premiership KO Cup. Przewagi nad rywalem bronić będzie Ipswich Witches.

 

Już o godzinie 20:30 drużyna Witches podejmie na swoim torze Leicester Lions. Stawką meczu jest półfinał Premiership Knock Out Cup, w którym czeka już Birmingham Brummies. W zdecydowanie lepszej sytuacji jest w drużyna gospodarzy, która w pierwszym meczu wypracowała sobie sześciopunktową przewagę.

Obie drużyny przystąpią do meczu w identycznych składach co trzy dni temu. Z pewnością siłą Ipswich jest wyrównana drużyna, na której czele stoją liderzy Jason Doyle i Emil Sajfutdinow. Widać to było w pierwszym meczu między tymi ekipami gdy każdy poza Jordanem Jenkinsem dołożył solidne punkty do dorobku drużyny.

W drużynie z Leicester też nie brakuje ciekawych zawodników, lecz piętą Achillesową okazali się zawodnicy rezerwowi, którzy w meczu domowym pokonali rywala zaledwie dwa razy w łącznie 8 startach! Jeśli Drew Kemp i Joe Thompson nie poprawią swojej dyspozycji to kibice drużyny z Leicester będą mogli zapomnieć o pucharze ligi w tym roku.

Awizowane składy:

Witches: 1. Emil Sajfutdinow, 2. Jordan Jenkins, 3. Daniel King, 4. Adam Ellis, 5. Jason Doyle, 6. Keynan Rew, 7. Dan Thompson

Lions: 1. Max Fricke, 2. Richard Lawson, 3. Sam Masters, 4. Luke Becker, 5. Ryan Douglas, 6. Drew Kemp, 7. Joe Thompson

CZYTAJ TAKŻE

Żużel. Heroiczna postawa Kołodzieja! Sam się rehabilituje!

Żużel. Żużel jako dyscyplina olimpijska? Bartosz Zmarzlik jest za!