Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Sporo strachu najedli się fani Cellfast Wilków Krosno w środowe popołudnie. Podczas meczu sparingowego na tor upadł Norbert Krakowiak, a potem nie wyjechał do kolejnych biegów. Badania w szpitalu na szczęście nie wykazały urazów u zawodnika.

 

W kolejnym mecz sparingowym krośnianie mierzyli się z rybniczanami. Krakowiak upadł na prowadzeniu w czwartej gonitwie, a potem był zmieniany przez kolegów. Konieczne były badania w szpitalu.

Żużel. Ostrovia zlała osłabione Lwy! Krakowiak pojechał do szpitala (SPARINGI) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Jak zakomunikował pierwszoligowiec, żużlowiec jest tylko poobijany. – Ufff… Norbert Krakowiak po upadku w sparingu z Innpro ROW Rybnik jest mocno poobijany. Po rutynowych badaniach opuścił krośnieński szpital i jest w drodze do domu. Norbertowi został zalecony kilkudniowy odpoczynek – na tor wróci w najbliższych dniach – przekazano w komunikacie.

Krośnianie mogą zatem w spokoju szykować się do inauguracji Metalkas 2. Ekstraligi. W pierwszym meczu w sezonie Cellfast Wilki udadzą się na teren Energi Wybrzeża Gdańsk. Mecz zaplanowany jest na 14 kwietnia.

Żużel. Ekstraligowcy pokazali kevlary! Oto komplet strojów na sezon 2024 (ZDJĘCIA) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Oskarżył Wilki o brak pomocy. Jest odpowiedź! „Perfidna manipulacja” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)