Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zniesienie ograniczeń dla ekstraligowców powoduje, że część z nich decyduje się na powrót do startów w Premiership. Brytyjczycy ponownie będą mieli okazję do oglądania Krzysztofa Kasprzaka. 38-latek wybrał jazdę dla Kings Lynn Stars.

 

Wicemistrz świata z 2014 roku ścigał się w Anglii przez sporą część swojej kariery. Największe sukcesy w tych rozgrywkach odnosił w pierwszej dekadzie XXI wieku. Wtedy właśnie sięgał po złote medale z ekipą Poole Pirates.

Nadchodzące rozgrywki śmiało można więc nazwać dla Kasprzaka sezonem zmian. Zawodnik zdecydował się na zmianę klubu w Polsce, a do tego wraca do jazdy w Wielkiej Brytanii. W Krośnie gorąco wierzą w to, że zawodnik nawiąże do swoich najlepszych lat i będzie pewnym punktem zespołu.

Dodajmy, że w składzie zespołu jest kilku innych ciekawych zawodników. Oprócz Kasprzaka działacze klubu zakontraktowali również Frederika Jakobsena, Thomasa Horgensena, Nicolaia Klindta, Michaela Palm Tofta, Josha Pickeringa oraz Jasona Edwardsa.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Wilki chcą pojechać z GKM-em później niż na inaugurację. „To wzbudzi dodatkowe oczekiwanie” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Tomasz Bajerski jako ekspert telewizyjny. „Staram się mówić konkretnie i rzeczowo. Nie boję się opowiadać o tym, co widzę” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)