Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Sporo dzisiaj dzieje się w województwie kujawsko-pomorskim. Nie tylko zawodnicy zostali ogłoszeni przez drużynę ZOOLeszcz GKM-u Grudziądz. Poznaliśmy także nazwisko nowego szkoleniowca, który zastąpi Janusza Ślączkę! 

 

Nowym szkoleniowcem drużyny GKM-u zostaje Robert Kościecha. Nowy trener poprzednio przez pięć lat pracował z młodzieżą w Grudziądzu. Efekty jego ręki są widoczne, gdyż poziom szkółki się podniósł. Produktem Kościechy jest chociażby Kevin Małkiewicz, z którym kibice wiążą spore nadzieje.

45-letni szkoleniowiec zastąpi na tym stanowisku Janusza Ślączkę, który trzy lata pełnił funkcję trenera przy H4. Ślączce nie udało się awansować do fazy play-off, więc pewnie to było powodem zmian, które obecnie oglądamy. Podobne zadanie dostanie zapewne Kościecha, dla którego będzie to spora szansa.

Nowy trener do swojej dyspozycji będzie miał dwójkę zawodników, którzy dopiero co dołączyli do GKM-u. Są nimi: Jason Doyle oraz Jaimon Lidsey. To właśnie na barkach Australijczyków będzie największa presja wyników, gdyż z liderem Maxem Fricke mają spore oczekiwania.