Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Kolejny zespół odkrywa karty! ZOOLeszcz GKM pochwalił się składem swojej drużyny na przyszły sezon. W drużynie widzimy nowe twarze, ale także kilka nazwisk, które pozostały w Grudziądzu.

 

Klub z województwa kujawsko-pomorskiego przedstawił swój skład w dość niecodzienny sposób. Max Fricke rozmawiający przez telefon zachęca „nieznajomego gościa”, aby dołączył do drużyny. Podczas lotu samolotem maskotka GKM-u zaprasza do wyjścia anonimową postać. Okazuje się, że za maskotką stoi Jaimon Lidsey, a ukrytą postacią jest Jason Doyle! Na „Gołębniku” czeka na nich przygotowany z dłuższym stażem w drużynie Kangur, czyli Fricke.

Dodatkowo w zespole zostają oprócz wyżej wymienionego Maxa Fricke’a: Wadim Tarasienko, Kacper Pludra, Kacper Łobodziński, Jan Przanowski, Kevin Małkiewicz. Wobec tego w kadrze zespołu znajdzie się 8 żużlowców, którzy będą tworzyć drużynę GKM-u.

To znaczy, że w drużynie doszło do sporych zmian personalnych, w stosunku do tego sezonu. Z drużyną natomiast pożegnali się – Nicki Pedersen, Gleb Czugunow oraz inny z Duńczyków, Fredrik Jakobsen.