Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań drugiej kolejki PGE Ekstraligi będzie starcie częstochowsko-wrocławskie. Ten mecz odbędzie się w niedzielę w Częstochowie. Obie drużyny zgłosiły awizowane składy na ten pojedynek. Obaj trenerzy nie zdecydowali się na zmiany w składach w porównaniu do pierwszej kolejki. 

 

Po inauguracji sezonu obie drużyny są w zupełnie innych nastrojach. Wrocławianie pokonali Novyhotel Falubaz Zielona Góra 47:41, natomiast częstochowianie ulegli Fogo Unii Leszno 43:47. Jedno łączy te drużyny – jest duży potencjał do poprawy oraz są zawodnicy, którzy będą chcieli się odgryźć za słabszy pierwszy mecz. Powoduje to, że niedzielne spotkanie może być jeszcze ciekawsze. Obaj trenerzy nie zdecydowali się zmiany zawodników.

Jeśli chodzi o Betard Spartę to tutaj prócz wymiany między juniorami nie doszło do żadnej roszady w miejscach w składzie. Identyczna sytuacja ma miejsce w Tauron Włókniarzu. Zestawienia seniorskie pozostały nienaruszone. Początek spotkania o godzinie 16:30.

Składy awizowane:

Tauron Włókniarz Częstochowa: 9. Mikkel Michelsen, 10. Maksym Drabik, 11. Kacper Woryna, 12. Mads Hansen, 13. Leon Madsen, 14. Kacper Halkiewicz, 15. Kajetan Kupiec

Betard Sparta Wrocław: 1. Tai Woffinden, 2. Daniel Bewley, 3. Bartłomiej Kowalski, 4. Artiom Łaguta, 5. Maciej Janowski, 6. Jakub Krawczyk, 7. Marcel Kowolik

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Potrzebna pomoc w kolejnym kroku do Księgi Guinessa Pani Ireny Nadolnej

Żużel. Zawodnicy zbulwersowani po meczu ligi duńskiej. „po raz kolejny nasze bezpieczeństwo zostało odsunięte na bok”

Żużel. Są składy na ważne starcie w Zielonej Górze. Obaj trenerzy nie zdecydowali się na zmiany personalne (SKŁADY)