Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Początek grudnia to czas, w którym zaczynamy myśleć o świętach Bożego Narodzenia. To także okres, gdy myślimy o osobach, które potrzebują pomocy. Wobec tego organizowane są akcje, mające na celu niesienie wsparcia. W takim wydarzeniu wezmą udział także Bartosz Zmarzlik oraz Patryk Dudek. Żużlowcy zagrają charytatywnie w piłkę nożną.

 

„Świąteczne granie z Kubą” to wydarzenie charytatywne organizowane przez Jakuba Błaszczykowskiego. 29 grudnia o godzinie 17:00 nasi żużlowcy zagrają w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. To kolejny występ żużlowców od 2019 roku w tych zawodach. Oprócz Zmarzlika i Dudka zobaczymy także wiele gwiazd sportu, filmu, czy sceny muzycznej. Obsada zapowiada się przednio.

Nasi mistrzowie zagrają chociażby z legendarnym obrońcą reprezentacji Polski, Łukaszem Piszczkiem. Nie zabraknie także sportowca, który potrafi mocno kopnąć, lecz w innej dyscyplinie, czyli byłego mistrza świata w UFC, Jana Błachowicza, czy jego koleżanki – Joanny Jędrzejczyk. Ujrzymy także jedną z najlepszych polskich tenisistek w historii, czyli Agnieszkę Radwańską. Z gwiazd estrady możemy spodziewać się obecności Ani Wyszkoni.