OGC Nice wygrało 1:0 z Toulouse w 13. kolejce Ligue 1. Dzięki temu ekipa z Lazurowego Wybrzeża umocniła się na drugim miejscu w tabeli i ma tylko punkt straty do lidera PSG. Cały mecz rozegrał Marcin Bułka, który ponownie nie został pokonany przez rywala. Dzięki temu zachował 8. czyste konto z rzędu w lidze.

Zero po stronie gości oznacza, że reprezentant Polski ponownie nie musiał wyjmować piłki z siatki. Jest to już 8. mecz ligowy z rzędu, który Bułka kończy z czystym kontem. Ostatni raz przeciwnicy pokonali go 15 września w wygranym 3:2 spotkaniu z Paris Saint Germain. Oznacza to, że 24-latek nie puścił gola przez ponad 720 minut w lidze francuskiej. Dodatkowo ma na koncie 45 minut w meczu reprezentacji Polski.

Biorąc pod uwagę cały sezon Ligue 1 Bułka zaliczył już 10. czyste konto w 13. meczu. Jego drużyna OGC Nice straciła zaledwie 4 bramki, co czyni ją najlepszą drużyną pod tym względem w całych rozgrywkach. Jeszcze bardziej imponujący jest fakt, że w 5 najmocniejszych ligach nie ma lepszej defensywy.

Kolejny mecz Bułka rozegra 2 grudnia na wyjeździe przeciwko Nantes.