lotto partner główny serwisu
GBSBank
pon. Gru 16, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Nick Morris zamknął skład Leicester Lions. FOT. FACEBOOK LEICESTER LIONS SPEEDWAY TEAM

Morris zamknął skład Lwów z Leicester

Nick Morris jest ostatnim zawodnikiem zakontraktowanym przez Leicester Lions na sezon 2020. Australijczyk ma być liderem drużyny i poprowadzić ją do kolejnego zwycięstwa w Championship.

Działacze Leicester Lions wyciągnęli Morrisa z ekipy Somerset Rebels. 25-latek był w poprzednim sezonie trzecim po Chrisie Harrisie i Rorym Schleinie najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny. Jego KSM wynosi 8.38. – To dla mnie świetny ruch, który naprawdę mnie ekscytuje. Zawsze lubiłem jeździć na torze w Leicester. To, że będzie to mój domowy tor jest dla mnie świetną sprawą. Mam nadzieję, że czeka mnie dobry sezon i będziemy mocną ekipą – powiedział Morris.

‪🦁| LIONS COMPLETE WITH MORRIS‬‪LEICESTER are delighted to welcome Australian star Nick Morris as their new No.1 for…

Publiée par Leicester Lions Speedway Team sur Jeudi 21 novembre 2019

Australijczyk nie zalicza do udanych sezonu 2019. Na początku rozgrywek zmagał się on bowiem z kontuzjami. Po dołączeniu do ekipy z Somerset, udało mu się jednak potwierdzić dobrą dyspozycję na brytyjskich torach. – Myślę, że Nick będzie rywalizował o miejsce numer 1 w zespole. Mam nadzieję, że to go popchnie do dobrych wyników. Przychodzi do nas z wynikiem 8.38, ale moim zdaniem jest to zawodnik, którego spokojnie stać na ponad dziewięciopunktowy wynik. Będziemy ciężko pracować, aby udało mu się dojść do tego poziomu – skomentował transfer 25-latka Stewart Dickson, menadżer drużyny z Leicester.

BARTOSZ RABENDA

Skład Leicester Lions na sezon 2020:

Nick Morris

Ryan Douglas

Kyle Howarth

Ty Proctor

Ellis Perks

Dan Thompson

Joe Thompson.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.