lotto partner główny serwisu
GBSBank
pon. Gru 16, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Stalowcy zaprezentowali kevlar na sezon 2020. FOT. stalgorzow.pl

Stal z nowym kevlarem. Gorzów szykuje się do bitwy o PGE Ekstraligę! (wideo)

truly.work Stal Gorzów jako druga drużyna, po Speed Car Motorze Lublin, zaprezentowała kevlary na sezon 2020. Nowe stroje gorzowskiej ekipy nawiązują do stylu wojskowego. Hasło ekipy z północy województwa lubuskiego to z kolei “Stalowa Armia”.

Nowy kevlar truly.work Stali zaprojektowany jest w stylu moro. Dominującymi kolorami są oczywiście żółty i niebieski. Stroje zaprezentowano w specjalnie przygotowanym filmie okraszonym wojenną muzyką.

KEVLAR 2020

Na nowy wzór kombinezonu zawodników Stali Gorzów czekało wielu Kibiców. Dzisiaj jest dzień, kiedy możemy go Wam zaprezentować. W nadchodzącym sezonie Żółto-Niebiescy będą jeździć w kevlarach zdobionych przez moro w barwach klubowych. Militarne nawiązania w historii Stali Gorzów zawsze wiązały się z sukcesami sportowymi – pamiętne lata 2014 i 2016 – świętowanie sportowych sukcesów na torze na wojskowych pojazdach, wojownicze barwy na twarzach zawodników zdobiących programy zawodów, plakaty i gadżety… Chcemy czerpać z historii to co najlepsze, dlatego w roku 2020 towarzyszyć nam będzie hasło STALOWA ARMIA! Wierzymy, że wspólnie z Wami będziemy walczyć o najwyższe cele!

Publiée par Stal Gorzów sur Vendredi 22 novembre 2019

Kevlary na sezon 2020 znacznie różnią się od tych, w których zawodnicy truly.work Stali startowali w minionych rozgrywkach. Działacze gorzowskiego klubu zdecydowali się na rewolucję być może dlatego, że poprzedni strój nie za bardzo przypadł do gustu kibicom. W głosowaniu na najładniejszy kevlar PGE Ekstraligi, Stalowcy zajęli dopiero piąte miejsce.

BARTOSZ RABENDA

1 thought on “Stal z nowym kevlarem. Gorzów szykuje się do bitwy o PGE Ekstraligę! (wideo)

  1. Tytuł, a dokładnie część “DO BITWY O PGE EKSTRALIGĘ” sugeruje chyba, że Stal jeździ w 1PLŻ i walczy dopiero o Ekstraligę, nie powinno być raczej “DO BITWY W PGE EKSTRALIDZE” lub “DO BITWY O ZŁOTO” ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.