Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Za nami kwalifikacje 3. edycji Red Bull Campus Clutch. Poznaliśmy cztery najlepsze studenckie zespoły, które 22 października na finałach LAN-owych powalczą o możliwość reprezentowania Polski na światowym finale w Turcji. Start rozgrywek w niedzielę o godzinie 13:00.

Red Bull Campus Clutch to największy na świecie turniej VALORANT przeznaczony dla studentów. W ubiegłym roku w polskich eliminacjach najlepsza okazała się formacja Black Team, która z bardzo dobrej strony pokazała się na globalnej imprezie w São Paulo. Teraz podobne marzenia mają kolejni studenci w naszym kraju.

Za nami cztery turnieje eliminacyjne Red Bull Campus Clutch. Poznaliśmy najlepsze studenckie formacje, które 22 października pojawiają się w warszawskim klubie H.4.0.S (ul. Marszałkowska 64) i będą tam rywalizowały o bilety na światowe finały Red Bull Campus Clutch. Impreza będzie otwarta dla publiczności, dlatego zapraszamy wszystkich serdecznie.

“Bardzo się cieszę, że po raz kolejny udało mi się zakwalifikować do turnieju finałowego polskich kwalifikacji Red Bull Campus Clutch. To niesamowicie fajna inicjatywa, dająca graczom wyjątkową możliwość wystąpienia na niezwykłym evencie, poznania graczy z różnych stron świata i przede wszystkim dostarczająca wyjątkowe wspomnienia. Rok temu udało mi się polecieć do Brazylii i 22 października chciałbym ponownie móc zarezerwować naszej ekipie bilety na międzynarodowy lot. Mam nadzieję do zobaczenia w Turcji” – mówi Jakub “dziewa” Dziewa, zawodnik drużyny „tofik”.

Zespoły, które wezmą udział w turnieju finałowym polskich kwalifikacji:

– Team Garb (nosby, Sarox, Dolar, frostispzoo, KOBYLOVE) – Team Przejazd: (kryo, 6ix, NeFi, Kozok, exayy)

page1image28772384

– Team Szyszki (W3ndinh0, Ramcin1, WabiSabi01, SzyszKing, Uzii) – Team Tofik (tweethy, Adm1k, Szalony, Dziewa, Druch4)

Początek turnieju finałowego 22 października o godzinie 13:00 w warszawskim klubie H.4.0.S. Transmisję z wydarzenia będziecie mogli śledzić na kanale Twitch.tv/veu_gg.