Główny partner portalu

Patryk Dudek. Foto: Facebook/Falubaz Zielona Góra
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Przedstawiciele Falubazu Zielona Góra zaproponowali swoim kibicom, aby w tym roku to właśnie oni zaprojektowali plastrony ekipy z W69. W ostatnich dniach sympatycy zespołu Piotra Żyto wysyłali więc swoje wzory i brali udział w głosowaniu. Wiemy już, która propozycja okazała się zwycięska.

Fani siedmiokrotnych mistrzów Polski wykonali aż 50 projektów plastronów. Żużlowcy Falubazu postanowili zatem, że wybór najlepszego pomysłu oddadzą w ręce kibiców.

– Pierwotnie to nasi zawodnicy mieli wybrać zwycięski wzór, jednak jakość zgłoszonych prac była bardzo wysoka. Żużlowcy jednogłośnie zadecydowali, aby to kibice podjęli ostateczną decyzję. Do finałowego głosowania trafiły cztery projekty. Przez dwa dni fani Falubazu oddali ponad 800 głosów i wybrali jeden wzór, który niebawem trafi do produkcji – czytamy na oficjalnej stronie zielonogórzan.

Zwycięska propozycja okazała się bardzo klasyczna. Na plastronie pojawia się zarówno charakterystyczna „Myszka Miki”, jak i żółto-biało-zielone barwy. Warto dodać, że autor zwycięskiego projektu otrzyma plastron na pamiątkę.