Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zespół H.Skrzydlewska Orła Łódź nie rozpoczął tego sezonu najlepiej. Wysoka przegrana na torze beniaminka to jedno, natomiast po spotkaniu doszło do spięcia między Oskarem Polisem, a kibicami. Teraz z ust prezesa padły bardzo mocne słowa o… potencjalnej zdradzie jednego z pracowników.

 

Konkretnie chodzi o toromistrza łódzkiego klubu, który zdaniem Witolda Skrzydlewskiego może łodzianom sprawić psikusa i zrobić tor pod gości na wtorkowy mecz przeciwko #OrzechowaOsada PSŻ-owi Poznań. Szkoleniowcem poznańskiej ekipy jest bowiem Adam Skórnicki, który rzekomo ma dobre stosunki z łódzkim toromistrzem.

– Mam nadzieję, że nasz toromistrz nie okaże się zdrajcą, bo jest przyjacielem trenera Poznania Adama Skórnickiego. Trener rozgłasza wszędzie, że pan toromistrz zrobi tor pod niego. A więc chciałbym, żeby to wybrzmiało, że jeśli tak się stanie, to ich obu wspólnie zapakuję do jednego pomieszczenia, jeśli dojdzie do zdrady – powiedział sternik Orła na przedmeczowej konferencji cytowany przez Dziennik Łódzki.

Żużel. Poukładał życie prywatne. Teraz pojedzie po wygranie rundy i medal GP!

Ewentualna przegrana ze Skorpionami mogłaby jeszcze bardziej podsycić i tak nieciekawą już sytuację w klubie. Zespół z Poznania przed sezonem wskazywany był jako najsłabszy ze wszystkich ośmiu drużyn Metalkas 2. Ekstraligi i taka porażka z pewnością nie wpłynie dobrze na zespół.

Zanim jednak mecz z PSŻ-em, łodzianie w sobotę udadzą się na arcytrudny teren do Bydgoszczy. Przypomnijmy, że w drużynie Orła względem meczu w Rzeszowie dojdzie do jednej zmiany. Słabo spisującego się Beckera zastąpi Tomasz Gapiński. – Jedziemy bez Luke Beckera. Przyjeżdża do nas na trening. Obserwując jego wyniki nie tylko w Polsce, ale i w Anglii, czy w Danii to nie wygląda to dobrze. Miał być naszym liderem, ale na treningach nie pokazuje tego. Potrafi nawet na treningach przegrać z juniorem, który nie jest w składzie. Nie skreślamy jednak Beckera, mamy nadzieję, że szybko do nas dołączy i będzie zdobywać 10 punktów – powiedział Maciej Jąder.

Żużel. Jako pierwsza kobieta w historii poprowadziła mecz żużlowy! Pomóżmy jej znaleźć się w księdze Guinnessa!

Mecz w Bydgoszczy odbędzie się w niedzielę o godzinie 14:00. Z kolei start wtorkowego spotkania na Moto Arenie zaplanowano na godzinę 18:00.