fot. Stal Rzeszów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

We wtorkowy wieczór rzeszowski klub poinformował kibiców, iż rada nadzorcza rozwiązała za porozumieniem stron umowę z dotychczasowym prezesem Łukaszem Rojkiem. Rojek piastował swoją funkcję od lutego 2022 roku. Do końca kadencji, tj. listopad 2023 roku, jego obowiązki przejmie Michał Drymajło.

 

Texom Stal Rzeszów wymieniany jest w gronie faworytów drugoligowych rozgrywek. Klub w listopadowym okienku sprowadził Petera Kildemanda, Marcina Nowaka, czy Jonasa Jeppesena. Do tego zawodnicy typu Thorssell, Woelbert i Karczmarz mają zafundować kibicom powrót do pierwszej ligi.

Dość niespodziewanie we wtorkowy wieczór rzeszowska Stal opublikowała, że dotychczasowy prezes Łukasz Rojek, porozumiał się wraz z klubem odnośnie rozwiązania umowy. Rojek został prezesem w lutym minionego roku, a jego debiutancki sezon na stanowisku prezesa nie był zbytnio udany, bowiem drużyna nie awansowała do fazy play-off.

Niedawno w rozmowie z naszym portalem odpowiedział, że plan długoletni obejmuje jazdę w PGE Ekstralidze. Na ten moment powód takiej decyzji nie jest znany, a do końca bieżącej kadencji zarządu, czyli do listopada 2023 roku, obowiązki prezesa zarządu przejmie główny akcjonariusz Michał Drymajło.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Jacek Gollob staje w obronie rosyjskich zawodników. „Oni nie mają nic wspólnego z wojną!”

Żużel. Spartanie nakręcili własny serial! Premiera już w najbliższy czwartek

POLECAMY:

Żużel. Łukasz Rojek: Żużel w Rzeszowie wychodzi na prostą. Nie rzucamy się na awans (WYWIAD)