Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nie ma już wątpliwości. Maciej Janowski nigdzie się nie wybiera i zostaje w Betard Sparcie Wrocław na kolejny sezon. Wrocławianie postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym i w świetnym stylu zaprezentowali kontrakt kapitana zespołu. Zawodnik oraz klub zachęcają do wsparcia Ekostraży.

 

Po prezentacji Bartłomieja Kowalskiego i filmie nawiązującym do Jamesa Bonda, spartanie postawili na akcję, która ma pomóc znaleźć dom zwierzętom. Maciej Janowski, który często angażuje się w podobne akcje, jest głównym bohaterem nagrania. Po przekazaniu, że zostanie on w domu na kolejne rozgrywki, zachęca do adopcji zwierząt.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez WTS Sparta Wrocław (@wtssparta)

Dodajmy, że w składzie wicemistrzów Polski na kolejny rok będą również Tai Woffinden, Daniel Bewley, Artiom Łaguta, Bartłomiej Kowalski, Filip Seniuk i Kacper Andrzejewski. Kolejne rozgrywki będą już 16 dla „Magica” w barwach Betard Sparty.

Ekostraż to organizacja pozarządową, OPP (organizacją pożytku publicznego) i ośrodek rehabilitacji małych zwierząt chronionych. Działają nieprzerwanie od 2009. Organizacja pomaga zwierzętom domowym, dzikim oraz wolnobytującym – na Dolnym Śląsku i nie tylko. Trafiają do nich psy, koty, domowe gryzonie, ale też jenoty, ptaki, dzikie małe ssaki. Szczególnym elementem naszej działalności jest pomoc jeżom.

My również gorąco zachęcamy do pomocy Ekostraży. Wszelkie szczegóły znajdziecie pod TYM LINKIEM.