Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Działacze Aforti Startu Gniezno w środowe popołudnie zaprezentowali nowy nabytek na pozycję U24. Ekipę z pierwszej stolicy Polski wzmocnił Szymon Szlauderbach.

 

Wychowanek Unii Leszno ma zająć pozycję U24 w barwach czarno-czerwonych. W zeszłym sezonie ścigał się w barwach Metaliki Recykling Kolejarza Rawicz, w której prezentował się niezwykle dobrze, będąc jednocześnie liderem drużyny. Średnia Szlauderbacha z 14 spotkań wynosi 1,957 punktu na bieg.

– Cieszę się z faktu, iż będę mógł podpisać kontrakt w Starcie Gniezno. Obiecuję, że przepracuję zimę tak, abym na wiosnę mógł cieszyć Was swoją dobrą jazdą – zapowiada zdeterminowany żużlowiec.

Działacze z Gniezna z pewnością widzą w Szymonie Szlauderbachu potencjał i motywację, które z każdym kolejnym spotkaniem pomagają mu się rozwijać.

– Jesteśmy przekonani, że stać go na osiągnięcie dobrego wyniku, a fakt, że to Polak, daje nam większe możliwości w perspektywie sezonu – mówił sternik zespołu Radosław Majewski.

Przypomnijmy, że początkowo pozycję U24 w drużynie z Gniezna miał zająć Mads Hansen, ten jednak przyjął propozycję od AC Landshut Devils. Czy Szymon Szlauderbach będzie w stanie jeździć na podobnym poziomie co Duńczyk? Tego dowiemy się w przyszłym sezonie.