Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wszystko wskazuje na to, że inauguracyjny mecz z ebut.pl Stalą Gorzów będzie jedynym, w którym KS Apator Toruń musiał sobie radzić bez Wiktora Lamparta. Torunianie poinformowali, że zawodnik formacji U-24 wraca na tor. Zobaczymy go zatem w nadchodzącym spotkaniu.

 

Lampart zaliczył groźny upadek podczas ostatniego przedsezonowego sparingu w Bydgoszczy. Zawodnik doznał urazu nogi i w składzie torunian na mecz w Gorzowie zastąpił go Anders Rowe. Przerwa nie była jednak bardzo długa. KS Apator opublikował już dobre wieści.


Kibice gorąco liczą na to, że zawodnik będzie się prezentował tak, jak w końcówce poprzednich rozgrywek. Wtedy stał się solidnym punktem drużyny i przyczynił do wywalczenia przez Anioły brązowych medali Drużynowych Mistrzostw Polski.O pełnym składzie na nadchodzące starcie nie mogą niestety mówić w szeregach Byków. Wiadomo już bowiem, że do Torunia nie pojedzie kapitan i najlepszy zawodnik Fogo Unii – Janusz Kołodziej.

Żużel. Fatalne wieści dla Byków! Do Torunia w potężnym osłabieniu – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Przypomnijmy, że mecz torunian z leszczynianami otworzy 2. kolejkę PGE Ekstraligi. Pojedynek ten zaplanowany jest na piątek, na godz. 18. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja Eleven Sports.

Żużel. Apator powinien dzwonić do Zagara? Baron jasno mówi o Przedpełskim – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)