Zwycięstwem młodzieżowców Włókniarza Częstochowa zakończyła się 4. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze 4-krotnego mistrza Polski. Za sprawą zwycięstwa Jakuba Miśkowiaka nad Jakubem Krawczykiem w wyścigu dodatkowym, srebrny medal przypadł częstochowianom. Brąz natomiast zawisł na szyjach ostrowian.

Przed ostatnią rundą wiadome było, iż to zawodnicy Motoru Lublin, podobnie jak w PGE Ekstralidze, będą się cieszyć z końcowego triumfu. Walka jednak toczyła się o pozostałe medale. W drużynie gospodarzy bezbłędny był Jakub Miśkowiak, który oprócz kompletu punktów zdołał także pokonać Jakuba Krawczyka w biegu dodatkowym o srebrny medal. Swoje dołożył Mateusz Świdnicki, autor 14 „oczek”.

Brąz przypadł ostrowianom, którzy w częstochowskiej rundzie zajęli drugą lokatę. Za nimi uplasowali się lublinianie, a ostatnie miejsce zajęli zawodnicy GKM-u.

Włókniarz Częstochowa 43: Jakub Miśkowiak 15 (3,3,3,3.3), Mateusz Świdnicki 14 (3,3,3,2,3), Franciszek Karczewski 7 (1,3,u,d,3), Kajetan Kupiec 7 (1,1,1,2,2), Kacper Halkiewicz NS

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 31: Jakub Krawczyk 9 (2,2,2,0,3), Jakub Poczta 8 (2,2,2,1,1), Kacper Grzelak 6 (1,1,1,1,2), Sebastian Szostak 8 (1,1,2,3,1)

Motor Lublin 27: Mateusz Cierniak 12 (3,2,3,2,2), Wiktor Lampart 13 (3,2,3,3,2), Jan Rachubik 1 (0,1,0,0,0), Bartosz Jaworski 1 (t,0,0,1,w)

Maszewski GKM Grudziądz 19: Kacper Łobodziński 10 (2,3,2,2,1,0), Seweryn Orgacki 4 (2,u,0,1,0,1), Wiktor Rafalski 5 (0,0,1,3,1,0), Kacper Pludra 0 (ns,ns,-,-,-)